Warsztaty nadchodzące

Warsztaty nadchodzące

W najbliższym czasie zapraszam na …  😉

WOŚP 2020

Luksemburg WOŚP 2020 – warsztaty dla Kobiet w ramach 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zapraszamy na specjalną WOŚPową edycję warsztatów tanecznych dla kobiet, które odbędą się 11. stycznia 2020 w sobotę

Eliza Olejnik oraz Małgorzata Rydlewska (nasz gość specjalny z Polski) – dwie miłośniczki tańca oraz rozwoju osobistego przez taniec i ruch – będą miały przyjemność poprowadzić dla Was całodniowe warsztaty taneczne, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.
Jest to możliwe również dzięki uprzejmości i dobremu sercu Christelle Iagnemma (AEROYOGA), która udostępni nam swoje piękne studio tego dnia, zupełnie za darmo.

❗️Konieczna rejestracja poprzez wysłanie wiadomości (tylko 20 miejsc)

♦️Grafik i ceny:

❤️14:00 – 17:00 -„Wiatr w żagle – czyli rzecz o wolności” – Malgorzata Rydlewska (€40)
❤️17:30 – 18:30 – Taniec w kręgu – Malgorzata Rydlewska (€15)
❤️18:45 – 19:45 – Czakra serca – Eliza Olejnik (€15)
❤️20:00 – 21:00 – Salsa solo – Eliza Olejnik (€10)

❤️Całodniowy udział w warsztatach: €65


♦️Płatność: gotówką na miejscu; wrzucicie pieniążki bezpośrednio do bezpiecznego wnętrza wośpowej puszki.

♦️Opis warsztatów:

❤️„Wiatr w żagle – czyli rzecz o wolności”
Z przyjemnością zapraszam na warsztat rozwoju osobistego poprzez ruch i taniec, połączony z obrazami wewnętrznymi, z wykorzystaniem symboliki ciała, improwizacji ruchowej oraz tańca w kręgu.

Tym razem podróżujemy w głąb siebie z tematem wolności w ciele i w ruchu. Wolności w najszerszym znaczeniu tego słowa! Tej wolności, która ma początek w sercu każdej z nas.

Proponuję fascynującą podróż do świata osadzonego w ciele, który manifestuje się w ruchu (czyli w takiej niezwykłej przestrzeni, gdzie to co wewnątrz łączy się ze światem zewnętrznym, nieświadome łączy się ze świadomym, a nienazwane z nazwanym…).

Podczas warsztatu BĘDZIEMY:
– się poRUSZAĆ z tematem ‘wolności’ i ‘miłości’
– doświadczać różnych jakości ruchu i form ekspresji,
– się poRUSZAĆ (indywidualnie, w parach i grupowo),
– tańczyć… w najszerszym znaczeniu tego słowa (wprowadzać w ruch to, co nam w duszy gra),
– poznawać poprzez ruch i taniec swoje ciało, i to co chce nam powiedzieć (tu i teraz),
– eksplorować niezbadane pokłady naturalnej kreatywności.

❤️Taniec w kręgu
Krąg stanowi niezwykłą formę taneczną, zupełnie różną od tańca w parach czy solo. Taniec w kręgu daje poczucie jedności i wsparcia. Doświadczamy niezwykłej energii, poczucia siły/mocy jakich nigdy nie poczujemy tańcząc w pojedynkę.

Tańce w kręgu zapewniają niezwykłe bogactwo przeżyć, doznań i emocji – wiele spośród nich ma głębokie znaczenie, swoją symbolikę i historię. Kroki zazwyczaj nie są skomplikowane, by umożliwić uczestnikom głębsze doświadczenie tańca (zamiast koncentrowania się na krokach, możemy oddać się przyjemności bycia tu i teraz). Podczas naszego spotkania zaproponuję Wam tańce z różnych stron świata (odwiedzimy m.in. Grecję, wyspy brytyjskie, Nową Zelandię, Izrael i Polskę oczywiście 😉), choreografie o różnym charakterze i stopniu trudności. Wszystkie tańczone w kobiecym kręgu w intencji JEDNOŚCI, MIŁOŚCI i POKOJU.

❤️Czakra serca
Może słyszałaś już o czakrach, ośrodkach energetycznych w naszym ciele, które odpowiadają za zdrowie i harmonię, zarówno w fizycznym, jak i emocjonalnym wymiarze.
Jednak nie musisz posiadać wiedzy w tej dziedzinie aby wziąć udział w warsztacie, zgłębimy czakre serca na poziomie ruchu i tańca. Dzięki temu, przeskoczymy przez bariery które buduje nasz umysł, prosto do serca, którego energię będziemy wspólnie zachęcać do przepływu. Pobudzenie tego przepływu pomoże Ci odnaleźć miłość, dobroć i współczucie dla siebie, co następnie wpłynie pozytywnie na budowanie relacji w Twoim życiu.

❤️Salsa solo
To warsztat dla Ciebie niezależnie od tego czy już miałaś styczność z salsą czy będzie to zupełnie nowe doświadczenie. Jeśli tylko czujesz ze pragnienie wyrażenia się w tym zmysłowym tańcu gdzieś w Tobie drzemię, przyjdź aby przede wszystkim pośmiać się wspólnie w tańcu, otoczona jakże silna kobieca energią, a przy okazji nauczymy się tez kilku kroków, typowych dla salsy ruchów ciała, a to wszystko okraszone cudowna kubańska muzyka!


♦️Jak się przygotować:

Jeżeli oddychasz, to już właściwie tańczysz.
Głęboko wierzymy w to, że każdy z nas jest Tancerzem, który na co dzień Tańczy swój własny Taniec i o ten TANIEC właśnie tutaj chodzi. Najpiękniejszy, najprawdziwszy bo TWÓJ.

Zatem ZABIERZ ze sobą:
– gotowość na doświadczanie
– otwartość na to co się pojawi u Ciebie tu i teraz
– wygodny, nie krępujący ruchu strój (poruszamy się boso, lub w skarpetkach – ważne, aby było Ci wygodnie)/ w przypadku salsy – dowolny strój i obuwie
– coś do picia
– coś do zjedzenia w przerwie (szczególnie jeśli przychodzisz na cały dzień warsztatów)

– Bądź proszę przynajmniej 15 min przed rozpoczęciem, a jeśli z jakiegoś powodu się spóźnisz, wejdź i dołącz do nas po cichu.
– Jeśli przyjeżdżasz samochodem, zaplanuj czas na parkowanie, przy ulicy może być trudno w pobliżu znajdują się 2 parkingi:

Parking Fort Neipperg, 43 Rue du Fort Neipperg, 2230 Luxembourg lub Parking Rocade (Indigo), Rue du Laboratoire, 1911 Luxembourg

Aby wziąć udział w warsztatach NIE MUSISZ mieć specjalnego doświadczenia tanecznego ani predyspozycji tanecznych.

Jeśli masz jakąś dysfunkcję lub ograniczenia ruchowe, koniecznie nam o tym powiedz przy zgłoszeniu, abyśmy mogły dodatkowo zatroszczyć się o Twoje bezpieczeństwo i komfort pracy.

♦️Kontakt:
Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, zapraszamy Cię do kontaktu mailowego, telefonicznego, lub przez fb.

Eliza Olejnik – zapisy, kwestie organizacyjne oraz informacje o warsztatach: Czakra serca; Salsa solo
eliza.olejnik@gmail.com
+352 691868571

Małgorzata Rydlewska – informacje o warsztatach: „Wiatr w żagle – czyli rzecz o wolności” oraz Taniec w kręgu
http://wytanczto.pl/
Info@wytanczto.pl
+48 537 004 444

❤️♦️❤️♦️❤️