Rekomendacje

Rekomendacje

WytańczTo - logo

„Małgosiu, dziękuję Ci za to, że pomogłaś mi odkryć, że taniec jest tak naprawdę dla każdego. Dzięki Tobie poczułem, że dam radę i mogę tańczyć, a także poczuć muzykę. Niektóre kroki pamiętam i nadal ich używam – pomimo paru lat, które minęły od czasu gdy współpracowaliśmy. Jeszcze raz, wielkie dzięki i pozdrawiam Cię gorąco! 🙂

Damian, lat 25, Wrocław

WytańczTo - logo

„Nie umiałem tańczyć i wstydziłem się a pod okiem Małgosi uwierzyłem w siebie . Warsztaty dały mi dużo radości satysfakcji i nauczyłem się tańczyć .”

Tomasz , lat 16, Gębałka

WytańczTo - logo

„Nigdy nie myślałam, że będę tak tańczyć i to bez uczenia się kroków i figur. Dzięki warsztatom z Gosią otworzyłam się na siebie i ludzi, pozbyłam się poczucia, że wszyscy mnie oceniają. Okazało się, że słowa Gosi – Jeśli potrafisz oddychać, potrafisz również tańczyć – są prawdziwe i moje ciało, mój swobodny, osobisty i taki naprawdę MÓJ taniec są tego najlepszym świadectwem. Po warsztatach czuję się jakby lżejsza, przepełnia mnie radość, a uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Od dziś to będzie mój naturalny budzik – ulubiona muzyka i taniec przy robieniu śniadania dla dzieci i wnuków!
A co, babcia daje radę! 🙂 ”

Irmina, lat 62, Warszawa

WytańczTo - logo

„Warsztaty taneczne z Małgosią dały mi ogromną przyjemność , odzyskałam wiarę w swoja kobiecość. Małgosia ma w sobie tyle ciepła i energii, którą zaraża i pozostaje na długo i dodaje mi skrzydeł i wiary, że potrafię tańczyć .”

Dorota , lat 44, Gębałka

WytańczTo - logo

„Oj, bardzo trudno tak w dwóch zdaniach opisać warsztaty z Gosią. Ona na w ruchu czaruje – zmieniła moje życie. Znam Małgosię od 8 lat i każde z nią zajęcia (nieważne czy to było tango, teatr, improwizacja ruchowa czy pole dance) były super przygodą. Każde z nią spotkanie taneczne miało ogromną wartość (choć część dostrzegłam dopiero po pewnym czasie), dzięki niej dowiedziałam się o sobie więcej niż przez 20 lat życia. Dzięki Ci Gośka za te lekcje i chcę więcej!”

Karolina, lat 27, Kraków

WytańczTo - logo

„Małgosia jest cudowną kobietą o pięknym uśmiechu , którym zaraża. Warsztaty z Gosią są cudownym przeżyciem.”

Marek , lat 54, Gębałka

WytańczTo - logo

Czuję się fantastycznie! Te warszaty (‘Jestem… Jestem!’) pokazały mi, że moje ciało jest moim domem, tym pierwszym i najważniejszym. Uzmysłowiłam sobie, jak bardzo go zaniedbałam w ostatnim czasie. Cudownie jest wrócić do domu, do siebie i posłuchać, co ciało ma mi do powiedzenia. A ma bardzo dużo. Dzięki Małgosiu za stworzenie bezpiecznej przestrzeni i cudownej atmosfery podczas warsztatów. Dziękuję za prowadzenie i wsparcie w trudniejszych momentach. I za tą piękną muzykę też podziękowania. Już nie mogę się doczekać kolejnych warsztatów.”

Ola, lat 36, Warszawa

WytańczTo - logo

„Dzięki cudownej Pani Małgosi przede wszystkich otworzyłam się na ludzi, świat. Uwierzyłam bardziej w siebie. Pozbyłam się nawet tych najmniejszych kompleksów. Pani Małgosiu BARDZO za to dziękuję 🙂

Weronika, 14 lat, Ustrzyki Dolne

WytańczTo - logo

Moja narzeczona zawsze marzyła o pięknym pierwszym tańcu, żeby to był walc najlepiej i to taki baśniowy. Ona miała być księżniczką, a ja księciem który z nią w tym walcu „płynie”. Jasne, no to popłyniemy – pomyślałem… Ja typowy kulturysta, ze słoniowym uchem, który nie lubi tańczyć?! Z pomocą przyszła Gosia, która nauczyła mnie prowadzenia, i pokazała, że taniec to nie są kroki, ale energia między nami – i nieważne czy w tym walcu będę tańczył na 3 czy 18, jeśli będę tańczył z Izą, jeśli będę ją czuł, wszystko będzie dobrze, jeśli w tym tańcu będziemy RAZEM .No i chyba nawet to polubiłem.”

Janusz, lat 32, Warszawa


„Potwierdzam słowa męża. Zajęcia z Gosią, to nie są zwykłe zajęcia. Każdemu dają coś innego – nam pokazały jak super jest być razem na parkiecie. I może to głupio brzmi, ale ekstra jest oddać wreszcie prowadzenie w ręce swojego faceta 🙂
Było pięknie! A w ramionach księcia czułam się tak fajnie (bezpiecznie) i tak jest do dziś.”

Iza, lat 28, Warszawa

WytańczTo - logo

„W imieniu Teatru w Drodze AGRADA i swoim własnym rekomenduję Panią MAŁGORZATĘ RYDLEWSKĄ, z którą dane jest mi współpracować już prawie od 10 lat, jako wspaniałą trenerkę kompetencji miękkich, jako choreografa, instruktora kulturotwórczego i realizatora projektów artystycznych.

Praca z Małgorzatą zawsze opierała i opiera się na jej wielkim oddaniu zadaniom artystycznym których się podejmuje, 100% profesjonaliźmie, umiejętności wciągania w realizacje innych ludzi z którymi pracuje. Do tego w/w ma niesamowitą energię twórcza, którą zaraża wszystkich dookoła. Jest ponadprzeciętnie inteligentna, zdolna, a jednocześnie bardzo wrażliwa i kreatywna. Jej wewnętrzne piękno powoduje, że bez względu na to czy pracuje z młodzieżą, czy z ludźmi dorosłymi, staje się sprawczynią ludzkich metamorfoz, rozwojów osobistych i potrzeb stawania się lepszym.

Jestem dumna że mogę współpracować z tak wspaniałą i zdolną osobą jaką jest Małgorzata Rydlewska.”

Grażyna Kaznowska
Założycielka i prowadząca
Teatr w drodze AGRADA

WytańczTo - logo